Przejdź do treści

Zespół

    • Radosław Miczyński elka@elka.zgora.pl

      • Handel Stalami
        • Marcin Miśkówkierownik działu
        • Paweł Sztyber
          magazynier
        • Łukasz Michalski
          spec. ds. zaopatrzenia

      • INSTALACJE WYCISZAJĄCE
        • Jakub Czyżniewskikierownik działu
        • Krzysztof Borysewicz
          z-ca kierownika
        • Marcin Perzyński
          kierownik robót - projektant
        • Monika Sztyber
          spec. ds. zaopatrzenia

      • Wsparcie informatyczne
        • Tomasz Koryzmakierownik działu
        • Rafał Adamczewski
          serwisant
        • Tomasz Bartoszak
          serwisant
        • Damian Hursowicz
          serwisant sprzętu komputerowego
        • Bartosz Radzikowski
          serwisant
        • Wojciech Semegin
          serwisant
        • Joanna Wierzchoń
          specjalista hepldesk

      • Programowanie Aplikacji
        • Wojciech Reslerowski kierownik działu
        • Wojciech Olejniczak
          kierownik projektu
        • Marek Walczak
          kierownik projektu
        • Damian Chabasiński
          grafik komputerowy
        • Mikołaj Franek
          programista
        • Rafał Grocki
          programista
        • Adam Kukuć
          programista
        • Marcin Kaszubski
          specjalista helpdesk

      • OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
        • Sebastian Nowakkierownik działu
        • Krzysztof Czyżniewski
          specjalista ds. ODO
        • Mirosław Juszczak
          specjalista ds. ODO
        • Tomasz Anyszkodyrektor handlowy
        • Paweł Walczakdyrektor ds. IT
        • Iwona Lewickapracownik administracyjny
        • Maja Magierowskaksięgowość i kadry

Radosław Miczyński elka@elka.zgora.pl

Handel Stalami

  • Marcin Miśków
    kierownik działu
  • Lucjan Klatka
    Starszy specjalista ds. sprzedaży
  • Paweł Sztyber
    magazynier
  • Łukasz Michalski
    zaopatrzeniowiec

Instalacje WYCISZAJĄCE

  • Jakub Czyżniewski
    kierownik działu
  • Krzysztof Borysewicz
    z-ca kierownika
  • Marcin Perzyński
    kierownik robót - projektant
  • Monika Sztyber
    spec. d/s zaopatrzenia

WSPARCIE INFORMATYCZNE

  • Tomasz Koryzma
    kierownik działu
  • Rafał Adamczewski
    serwisant
  • Tomasz Bartoszak
    serwisant
  • Damian Hursowicz
    serwisant sprzętu komputerowego
  • Bartosz Radzikowski
    serwisant

  • Wojciech Semegin
    serwisant
  • Joanna Wierzchoń
    specjalista hepldesk

PROGRAMOWANIE APLIKACJI

  • Wojciech Reslerowski
    kierownik działu
  • Wojciech Olejniczak
    kierownik projektu
  • Marek Walczak
    kierownik projektu
  • Damian Chabasiński
    grafik komputerowy
  • Mikołaj Franek
    programista
  • Rafał Grocki
    programista
  • Adam Kukuć
    programista
  • Marcin Kaszubski
    specjalista helpdesk

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

  • Sebastian Nowakkierownik działu
  • Krzysztof Czyżniewski
    specjalista ds. ODO
  • Mirosław Juszczak
    specjalista ds. ODO
  • Tomasz Anyszko
    dyrektor handlowy
  • Paweł Walczak
    dyrektor ds. IT
  • Iwona Lewicka
    pracownik administracyjny
  • Maja Magierowska
    księgowość i kadry